HURT - VALENCIA - SJENA

U razdoblju od 18. rujna do 24. rujna članovi naše Udruge boravili su u Valenciji ( Španjolska ) gdje su sudjelovali u projektu pod nazivom Sustainable Service in DS.

Ovo bogato iskustvo omogućila nam je Hrvatska udruga radnih terapeuta te im ovim putem zahvaljujemo što su u nama prepoznali partnera u tako važnom projektu. Puno smo naučili na održanim radionicama i nema sumnje da će nam stečena znanja i iskustva otvoriti vrata za nove suradnje koje će biti korisne za osobe s invaliditetom u Republici Hrvatskoj.

Odluka Hrvatske udruge radnih terapeuta da suradnju ostvare upravo s nama pokazuje kako dijelimo istu viziju i vrijednosti te ovo udruživanje smatramo još jednim važnim korakom prema podizanju kvalitete života osoba s invaliditetom. Iskreno se nadamo da će sličnih zajedničkih projekata biti i u budućnosti!

Udruga Sjena
KONTAKT
© 2021 Udruga Sjena. Sva prava pridržana.
Top linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram