Lions klub Zrinjevac za Udrugu Sjena

- za radnu terapiju u vlastitom domu

Danas je naša Udruga primila donaciju u iznosu od 8.000,00 kuna od Lions klub Zrinjevac za projekt radne terapije u domu korisnika. Ovim putem se od srca zahvaljujemo na velikodušnoj potpori našem projektu i u ime svih korisnika uključenih u projekt.

Da podsjetimo, Udruga Sjena u suradnji sa partnerskom udrugom Artis Includum osigurava radnu terapiju u domu korisnika. Radni terapeuti su zdravstveni stručnjaci koji djeluju kao segment multidisciplinarne re/habilitacije djece s teškoćama u razvoju. Terapijski medij radnog terapeuta su osobi smislene i dobi primjerene aktivnosti (okupacije) dnevnog života, a s ciljem osiguravanja aktivne participacije. Radna terapija je proces kojim se kroz problemski usmjerene aktivnosti nastoji razviti, obnoviti ili održati samostalnost osobe u svakodnevnim aktivnostima, prevenirati onesposobljenje te poboljšati.

Zahvaljujući Lions klub Zrinjevac , naš projekt Radne terapije ide dalje!
KONTAKT
© 2021 Udruga Sjena. Sva prava pridržana.
Top linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram