RADIONICA

Udruga Sjena nastavlja s radionicama „Roditelji TURminatori“. Sljedeća se održava u subotu, 26. lipnja u 17 sati. Kao i do sada na radionici možete prisustvovati osobno (prostor udruge Artis Includum, Vukomerec 45) ili putem Zoom platforme.

 

Svaki roditelj djeteta s teškoćama u razvoju prije ili kasnije nađe se u situaciji da mora napisati dopis nekoj od institucija vezano za ostvarivanje svojih prava ili prava djeteta. Bitno je da taj dopis bude pročitan i da na njega dobijemo odgovor. Stoga ćemo na ovoj radionici naučiti i ponoviti kako napisati dopis, samu formu dopisa te odrediti što je važno spomenuti, a što i nije baš toliko.  

Još uvijek nam se stignete pridružiti!

Veselimo se druženju!

Related Post

Na znanje – SVIMANa znanje – SVIMA

PREDSJEDNIKU VLADE ANDREJU PLENKOVIĆU MINISTARSTVU ZA DEMOGRAFIJU,OBITELJ, MLADE I SOCIJALNU POLITIKU MINISTRICI VESNI BEDEKOVIĆ Predmet: status roditelja njegovatelja i njegovatelja Višegodišnje nezadovoljstvo zbog sve većeg

Skip to content