Poziv na sastanak

Dana 12.10.2019.(subota) u 17 sati održavamo sastanak Udruge.

Pozivamo sve roditelje,skrbnike i članove obitelji djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom da nam se pridruže kako bi razgovarali i pokušali zajedno iznaći najbolja rješenja za našu populaciju.

Također, pozivamo i stručnjake, partnere i one koji to žele postati.

Pozivamo sve koji osjećaju pripadnost našoj populaciji.

Obzirom da je broj mjesta ograničen vrlo važno je da nam svoj dolazak najavite putem KONTAKT OBRASCA.

Također, ako ste osoba smanjene pokretljivosti , molimo da nam to posebno naznačite kako bi vam mogli osigurati prilagodbu, individualno sukladno vašim specifičnim potrebama.

Sastanak će se održati na adresi : Vukomerec 45
Hrvatska

Otvoreno pismoOtvoreno pismo

Poštovane potencijalne kandidatkinje i kandidati za funkciju predsjednika/ce Republike Hrvatske! u svojstvu roditelja njegovatelja i njegovatelja djece s poteškoćama u razvoju i osoba sa invaliditetom