Pozivnica

Dana 14.9.2019.(subota) u 17 sati održavamo veliki sastanak Udruge.

Pozivamo sve roditelje,skrbnike i članove obitelji djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom da nam se pridruže kako bi razgovarali i pokušali zajedno iznaći najbolja rješenja za našu populaciju.

Također, pozivamo i stručnjake, partnere i one koji to žele postati.

Pozivamo sve koji osjećaju pripadnost našoj populaciji.

Obzirom da je broj mjesta ograničen vrlo važno je da nam svoj dolazak najavite putem KONTAKT OBRASCA.

Također, ako ste osoba smanjene pokretljivosti , molimo da nam to posebno naznačite kako bi vam mogli osigurati prilagodbu, individualno sukladno vašim specifičnim potrebama.

Sastanak će se održati na adresi : Vukomerec 45
Hrvatska

Na znanje – SVIMANa znanje – SVIMA

PREDSJEDNIKU VLADE ANDREJU PLENKOVIĆU MINISTARSTVU ZA DEMOGRAFIJU,OBITELJ, MLADE I SOCIJALNU POLITIKU MINISTRICI VESNI BEDEKOVIĆ Predmet: status roditelja njegovatelja i njegovatelja Višegodišnje nezadovoljstvo zbog sve većeg